İade Ve Değişim Koşulları

TESLİMAT: 
Karinoshoes.com sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür. Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti Karino Ayakkabıcılık tarafından karşılanmaktadır. 

SİPARİŞ TAKİBİ: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir. 

FATURA GÖNDERİMİ: Ürününüz/ürünleriniz Karino Ayakkabıcılık mağazalarından sevk irsaliyesi ve faturası ile beraber tarafınıza kargolanır.

İADE ve DEĞİŞİM: 
Yasal olarak ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile gönderebilirsiniz. 
Ürünün numarası ya da rengiyle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, kullanılmamış ürünü 30 gün içerisinde Karino Ayakkabıcılık mağazalarından değişim sağlayabilirsiniz. Veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ürünü ücretsiz olarak anlaşmalı kargo ile tarafımıza iletebilirsiniz.